lemon-4920227_1920

Керамічні вініри E-Max

Керамічні вініри – це тонкі накладки на зовнішню поверхню зубів, які виготовляються для заміщення естетичних недоліків власних зубів, зміни кольору та форми зубів, усунення незначної скученості зубів або закриття проміжків між зубами. Для виготовлення вінірів лікар стоматолог отримує відбитки Ваших зубів, після чого вони передаються до лабораторії для проведення діагностики. За допомогою воскової (wax-up) або комп’ютерної діагностики лабораторно формуються нова форма зубів, таким чином, на наступному візиті, стоматолог може виготовити для примірки тимчасову конструкцію, яка буде прототипом Вашої майбутньої посмішки. Таку конструкцію можна коригувати як за кольором, так і формою. Також наші фахівці користуються програмним забезпеченням DSD, що дозволяє в цифровому вигляді за Вашими фотографіями визначити оптимальну форму і колір вінірів, таким чином, порівнюючи кілька варіантів, вибрати оптимальний і зменшити кількість корекцій тимчасової конструкції. Після того, як встановлено остаточну форму майбутніх вінірів, тимчасова конструкція знімається і зуби обробляються спеціальним чином, щоб отримати найбільш надійну фіксацію постійних вінірів з тканинами зуба. Ступінь обробки зубів мінімальний і залежить від індивідуального клінічного випадку. Після обробки повторно виходять відбитки та на зуби фіксується тимчасова конструкція, доки не будуть виготовлені постійні вініри. Наступний прийом лікар-стоматолог ортопед. Знімає тимчасову конструкцію, приміряє та погоджує з пацієнтів фінішний результат, після чого проводить фіксацію вінірів на спеціальний матеріал.

Для усунення тих чи інших естетичних недоліків можна використовувати як один вінір – якщо проблема тільки в одному зубі, так і багато вінірів, частіше 12-20 для повної зміни фоми та кольору зубів та посмішки загалом.

Вініри мають однозначні переваги перед прямими композитними реставраціями за рахунок своєї естетики та довговічності. Не вимагають депульпування зубів. А лояльна цінова політика нашої стоматологічної клініки робить їх більш доступними для кожного.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *