Зуби кожної людини мають свій природний колір, він залежить від кольору дентину коронки зуба. Сьогодні всі прагнуть максимально білого кольору зубів, т.к. це є нормою сучасної естетики. Саме тому зараз існує великий вибір методів і засобів для максимально швидкого, комфортного і нешкідливого відбілювання зубів.

- Види відбілювання зубів

Відбілювання зубів можна розділити на два основні види:

– Офісне відбілювання зубів – проводиться в кабінеті стоматолога за допомогою спеціальних відбілюючих засобів і ламп. Цей спосіб відбілювання дозволяє максимально швидко та щадно відбілити зуби на багато тонів.

– Домашнє відбілювання – відбілювання спеціальними гелями, які вносяться у капи для відбілювання. Цей спосіб відбілити зуби не такий швидкий, як офісне відбілювання, але теж досить ефективний і має стійкий ефект.

Перед відбілюванням зубів ми завжди рекомендуємо проводити зняття зубних відкладень, що дає змогу досягти максимального результату.

- Офісне відбілювання Opalescence

  Відбілювання гелями Opalescence не вимагає лампи і здатне відбілити зуби до 8 тон за одне відвідування. У разі стоматологічного кабінету використовується гель з урахуванням 38% перекису водню. Цей гель складається з двох компонентів, одним із яких є речовини, що знижують ризик виникнення чутливості зубів. Після проведення професійного чищення зубів проводиться ізоляція зубів від ротової рідини та м’яких тканин із застосуванням рідкого кофердама та ретракторів. Ця процедура є обов’язковою, т.к. гель при тривалому контакті зі слизовими може викликати їх опіки. Зуби мають бути повністю висушеними. Саме тому гель такої концентрації можна використовувати тільки в умовах стоматологічного кабінету в присутності фахівця.

  Далі компоненти гелю змішуються та наносяться на зуби. Гель є нешкідливим і впливає структуру емалі, а проникає крізь емалеві призми в дентин і руйнує у ньому пігментні сполуки. Якщо зуби набули чутливості після відбілювання – вони покриваються спеціальним лаком, який повністю цю чутливість знімає.

  Після процедури відбілювання Ви отримуєте рекомендації, що потрібно робити, щоб закріпити результат максимально тривалий час.

- Офісне відбілювання Magic Smile

  Фотовідбілювання чи відбілювання холодним світлом – все це про професійні системи Magic Smile. У цій системі використовується гель на основі перекису карбоміду, який є більш щадним до тканин зуба, ніж гелі на основі перекису водню, не викликає чутливості зубів та активується за допомогою спеціальної лампи холодного світла. За допомогою системи для відбілювання Magic Smile можна домогтися відбілювання зубів до 9 тон за один візит.

  Після проведення професійного чищення зубів проводиться ізоляція зубів від ротової рідини та м’яких тканин із застосуванням рідкого кофердама та ретракторів. Далі на зуби наноситься гель, який активується спеціальною лампою. Після процедури відбілювання Ви отримуєте рекомендації, що потрібно робити, щоб закріпити результат максимально тривалий час.

  Ми завжди використовуємо лише оригінальні гелі для відбілювання з лампою Magic Smile останнього покоління, що дає можливість нам досягти максимально якісного результату.

- Домашнє відбілювання Opalescence

  У лінійці відбілюючих гелів системи Opalescence є гелі на основі перекису водню, лише нижчої концентрації. Ці гелі можна застосовувати у домашніх умовах самостійно. Такий метод відбілювання є тривалішим. Для використання гелю виготовляються індивідуальні капи зі спеціальними нішами. Гель наноситься в капи і одягаються на зуби. Час носіння капи з таким гелем залежить від концентрації самого гелю, який підбирається індивідуально, залежно від побажань пацієнта та індивідуальних факторів. Ми виробляємо якісні капи для відбілювання, а також допомагаємо з вибором гелю, що відбілює, і стежимо за ходом відбілювання кожного пацієнта.

Запишіть на прийом

Своєчасне звернення до спеціаліста дозволить уникнути тривалого і дорогостоящего лікування.
Спасибі за довіру!