Для ідеального захисту ротової порожнини при занятті різними видами спорту виготовляються індивідуальні спортивні капи.

– види спортивних кап

  Для занять контактними та безконтактними видами спорту необхідно подбати про збереження зубів. Без відповідного захисту можуть виникнути як травми твердих тканин зуба – відколи емалі, переломи коронки та кореня зуба, різного виду вивиху зуба, а також – травми, вивихи та підвивихи скронево-нижньощелепного суглоба, що в подальшому підлягають тривалій реабілітації.

  Для захисту зубів є спеціальні капи. Вони бувають стандартними – так звані «варенки». Ці капи продаються у спортивних магазинах, замочуються в окропі в домашніх умовах та прикушуються. Процедура припасовування таких кап, а також рівень їх захисту та комфорту значною мірою поступаються індивідуально виготовленим капам.

  Індивідуально виготовлені капи – це ідеальний спосіб захисту Ваших зубів, а також незрівнянний комфорт під час занять спортом. Для їхнього виготовлення достатньо двох візитів до стоматолога. На першому візиті лікар-стоматолог отримує відбитки Ваших зубів та визначає, який тип капи підходить краще у Вашому випадку. На другому візиті, Ви отримуєте готову капу, яка приміряється в ротовій порожнині і створюються відбитки зубів нижньої щелепи. Таким чином, Ви отримуєте індивідуальний захист, комфорт та дизайн, який радуватиме Вас, захищаючи Ваші зуби довгі роки.

  Наші фахівці мають багаторічний досвід у виготовленні спортивних кап, яким користуються такі професіонали, як Денис Беринчик, Артур Кіщенко, Петро Іванов, Владислав Сіренко, Олексій Заєць, Анатолій Шпонарський, Світлана Гоцик, Олександр Плетенко та багато інших.

– матеріали для виготовлення спортивних кап

  Основними критеріями для вибору матеріалів для спортивних кап служать їх механічні властивості, а також можливість їх поєднувати між собою, для отримання оптимального рівня комфорту та захисту. Саме з цієї причини, в стоматології Поллукс ми використовуємо тільки найкращі матеріали американського виробництва та маємо великий вибір індивідуальних кольорів, що у поєднанні з індивідуальним дизайном кап роблять їх не лише чудовим захистом, а й виділяють Вашу індивідуальність.

Запишіться на прийом

Своєчасне звернення до фахівця дозволить вам уникнути тривалого та дорогого лікування.
Дякую за довіру!