У нашій стоматології постійно проходить велика кількість привабливих акцій. Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити найвигідніші пропозиції!

Знижки на гігієну ротової порожнини для Вас і Вашого друга

Запишіть себе та друга, який ще не лікувався у нашій клініці, на професійне чищення порожнини рота і отримайте обоє 50% знижки на чистку, а також безкоштовну консультацію в подарунок.

IMG_3842

Вініри – Ваша ідеальна посмішка!

Якщо Ви думаєте про зміну форми і кольору зубів, або маєте фотополімерні пломби або реставрації на передніх зубах - ідеальне рішення в даному випадку - стоматологічні вініри Emax. Ультратонкі та естетичні – що забезпечує мінімальну обробку зубів та мінімізує ризик ускладнень. У вартість включено всі етапи. Ця ж ціна поширюється і на цільнокерамічні чи цирконієві коронки та накладки.

Імплантація З Протезуванням Під Ключ

Пропонуємо до Вашої уваги комплексне вирішення питання відсутності зубів, а саме: імплантація та протезування на імпланті 2в1 під ключ. Імпланти провідних світових виробників із подальшим протезуванням металокерамічною коронкою. У вартість 21765 входять усі хірургічні та ортопедичні етапи за умови відсутності протипоказань до встановлення імпланту та наявності достатнього рівня кісткової тканини. Жодних додаткових прихованих платежів. Гарантія результату та якості.

Лікування Брекет-Системами виробництва США, Німеччина

Пропонуємо Вам лікування всіма видами брекет-систем: металевими, сапфіровими, керамічними, лінгвальними, самолігуючими. Також у нашій клініці Ви маєте можливість вирівняти зуби без брекетів, за абсолютно доступною ціною інноваційними капами та еластопозиціонерами німецького виробництва. Гарантуємо чудовий результат!

Акція! Професійна Чистка зубів + Відбілювання

Професійне комплексне чищення: ультразвук, air-flow, полірування зубів + нешкідливе лампове відбілювання Magic Smile за супер привабливою ціною!

Запишитесь на прием

Своевременное обращение к специалисту позволит вам избежать длительного и дорогостоящего лечения.
Спасибо за доверие!