Регулярне відвідування стоматолога не тільки допоможе зберегти здоров’я ваших зубів і порожнини рота, але й допоможе зберегти здоров’я решти вашого тіла. Догляд за зубами важливий, оскільки він:

  • Допомагає запобігти карієсу.
  • Захищає від захворювань пародонту (ясен), які можуть призвести до втрати зубів і кісткової тканини.
  • Запобігає неприємному запаху з рота – чищення щіткою та регулярне відвідування стоматолога допоможуть зменшити кількість бактерій у роті, які викликають неприємний запах з рота.
  • Надає вам привабливішу посмішку та підвищує вашу впевненість у собі.
  • Допомагає зберегти зуби яскравими, запобігаючи їх фарбуванню від їжі, напоїв і тютюну.
  • Зміцнює ваші зуби, щоб ви могли насолоджуватися здоровими, красивими посмішками все життя!

У нашій стоматології лікувати зуби не боляче, оскільки всі стоматологічні заходи, які можуть спричинити хворобливі відчуття, проводяться під місцевою анестезією.

Так, солодощі та продукти з кислотою, такі як цукерки та газована вода, можуть прилипати до зубів і призводити до карієсу. Куріння та жування тютюну може спричинити рак порожнини рота та захворювання ясен.

Хоча зуби достатньо міцні, щоб жувати лід і розривати пакунки, це може їх зламати та навантажити щелепи. Скрегіт або скрегіт зубами під час стресу може призвести до їх тріщини.

Гризти нігті – ще одна шкідлива звичка. Це витягує вашу щелепу з положення та змінює спосіб прилягання зубів один до одного.

Капи та коронки покривають проблемні зуби, оточуючи їх матеріалом, який виглядає як справжній зуб. Вони використовують корінь і внутрішню частину зуба як основу для нарощування, а потім прикріплюють спеціальним цементом.

Вініри покращують вашу посмішку, наклеюючи на природний зуб шар більш гладких і білих матеріалів, таких як порцеляна або смола.

Поговоріть зі стоматологом про те, яке лікування підходить саме Вам.

Зверніться до стоматолога, якщо у вас є будь-які з цих проблем або ви бачите, що ваша дитина погано жує або скаржиться на хворобливість:
– Біль у щелепі
– Почервоніння
– Опухле обличчя або ясна
– Чутливість зубів
– Зламані зуби
– Сухість у роті
– Кровоточивість ясен
– Неприємний запах з рота або неприємний присмак у роті

Негайне обстеження запобігає більш серйозним проблемам та інфекціям.

Ваші зуби можуть бути в порядку, але все одно важливо регулярно відвідувати стоматолога, оскільки проблеми можуть виникнути без вашого відома. Зовнішній вигляд вашої посмішки важливий, і ваш стоматолог може допомогти зберегти вашу посмішку здоровою та красивою. 

Сучасні стоматологи пропонують багато варіантів лікування, які допоможуть вам впевнено посміхатися, зокрема:

  • Професійне відбілювання зубів.
  • Пломби, що імітують зовнішній вигляд природних зубів.
  • Заміна зубів і повна зміна посмішки.

За словами стоматологів та Американської асоціації стоматологів, ви повинні чистити зуби принаймні два рази на день. Чищення зубів, ясен і порожнини рота зберігає їх чистими та здоровими, видаляючи бактеріальний наліт. Під час чищення зубів також рекомендується використовувати зубну щітку з м’якою щетиною та зубну пасту, яка містить фтор. Ви повинні витратити принаймні хвилину на верхні зуби і хвилину на нижні зуби, і не забудьте почистити язик, це допоможе зберегти свіжий запах дихання!

Запишіться на прийом

Своєчасне звернення до фахівця дозволить вам уникнути тривалого та дорогого лікування.
Дякую за довіру!